Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Łaziskach: Dwóch motocyklistów nie żyje

Utworzony przez woj, 12 września 2011 r. o 07:57 Powrót do artykułu
Gość napisał:
po co wieńce, zdejmijcie po kole z motóra i bedzie git. i tak jezdzicie na jednym tylko wiec co za różnica.
Jesteś idiotą śmierć drugiego człowieka nie jest śmieszna tym bardziej że on zmarł tragicznie!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś idiotą śmierć drugiego człowieka nie jest śmieszna tym bardziej że on zmarł tragicznie!!!!!!!!!!!!!!!
eee napewno zamordował go motor, trza przesłuchać motora i zamknac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam dzisiaj pogrzeb obu motocyklistów, chłopaki to co Wy zrobiliście było to coś wielkiego. Jesteście niesamowici.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Widziałam dzisiaj pogrzeb obu motocyklistów, chłopaki to co Wy zrobiliście było to coś wielkiego. Jesteście niesamowici.
nie mów ze na jednym kole jechali na cmentarz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
eee napewno zamordował go motor, trza przesłuchać motora i zamknac
Nie potrafisz zrozumieć śmierci drugiego człowieka. Ciekawe co byś zrobił gdyby coś takiego zdażyło się w twojej rodzinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem skuterem i widziałem korowód motocykli który jechał z miejsca wypadku to wyglądało niesamowicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
eee napewno zamordował go motor, trza przesłuchać motora i zamknac
ty masz coś z głową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze spokojnie i bez obrazania kogokolwiek.Bedzie lepiej,poniewaz ma wejsc w zycie ustawa ktora zrewolucjonizuje i nareszie sprawi,ze ruch drogowy stanie sie bezpieczniejszy.Pomysl na miare juz zapomnianego,a slawnego na caly swiat "Gumisia".Otoz niepelnosprawni nie beda mogli posiadac prawa jazdy i prowadzic pojazdow mechanicznych.Powod?Bo nie slysza a niektorzy gluchoniemi.jak takie "osobniki" moga prowadzic samochod.Nie liczy sie,ze duzo z nich nigdy nie mialo wypadku,nawet tacy ktorzy prwadza pojazdy od kilku dziesieciu lat.Czy gluchoniemy nie ma oczu?Czy kiedykolwiek ktos widzial takiego kierowce ktory jadac odkreca radio na caly regulator otwierajac przy tym okna aby wszyscy slyszeli.Dla szpanu.Ten wspolczesny na miare XX wieku Dr.Mengele zapomina,ze niepelnosprawni posiadaja inne wyostrzone zmysly ktore pozwalaja im zachowac rownowage.Posiadam prawo jazdy od ok.50 lat majac tylko raz niezawinona i niegrozna stluczke.jestem rowniez niepelnosprawny i wiem ze dla takich osob jak ja prawo jazdy jest nieocenionym skarbem.Temu panu lub pani ktorzy wpadli na ten genialny pomysl zycze przyjemnych snow na sali obrad i dozywotniego odebrania prawa jazdy. pozdrowienia dla czytelnkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
no skoro nie byli matołami to wsiedli w pełnej swiadomosci na motor bo chyba wiedzieli co robia skoro jechali jak jechali kto mądry jezdzi po Niedzwiadzie z taka prędkościa ? pytam sie kto?????????? chyba nikt normalny czy jest tu gdzies droga ana której mozna jezdzic chociazby nawet 100 na godzine??? słucham to była smierc na własne zyczenie!!!!!! i przstancie sie uzalac , równie dobrze mozna sie uzalac nad pijakami którzy zdychaja pod sklepem głupota ludzka nie zna granic !.
Ty chyba nie wiesz gdzie zgineli, gdzie jest Niedzwiada albo jesteś komletnym deb***em, że zadajesz pytanie czy można tam jechać 100km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
Ty chyba nie wiesz gdzie zgineli, gdzie jest Niedzwiada albo jesteś komletnym deb***em, że zadajesz pytanie czy można tam jechać 100km/h
matoły do ziemi, sami się eliminują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
matoły do ziemi, sami się eliminują
Co masz tylko rowerek i zazdrościsz innym? A może masz prawojazdy i samochód tylko jesteś niedojebem ze wsi i ewentualny Twój wyjazd np. do Lublina na 99% skończy się wypadkiem na pierwszych światłach, a jak nie to na 100% na drugich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś matoł,bo zdanie zaczyna się z wielkiej litery. Ale Ty chyba do szkoły miałeś pod górkę. Ciekaw jestem,czy mając w domu taką tragedię pisałbyś takie bzdury. A wyeliminować możesz się nawet na rowerze. Człowieku nie wiesz co pisać? Nie pisz nic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co masz tylko rowerek i zazdrościsz innym? A może masz prawojazdy i samochód tylko jesteś niedojebem ze wsi i ewentualny Twój wyjazd np. do Lublina na 99% skończy się wypadkiem na pierwszych światłach, a jak nie to na 100% na drugich?
jak jade do lublina to czuję się jak świnia w chlewie. Wiekszej dziury naprawde nie widziałem. I tylu pojebów to nawet w sejmie nie ma. motórowcy eliminujcie się sami, bede miał po czym na rowerku jeżdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co masz tylko rowerek i zazdrościsz innym? A może masz prawojazdy i samochód tylko jesteś niedojebem ze wsi i ewentualny Twój wyjazd np. do Lublina na 99% skończy się wypadkiem na pierwszych światłach, a jak nie to na 100% na drugich?
Miastowy się odezwał pisząc razem "prawojazdy". Od "niedojebów ze wsi" mógłbyś się tylko uczyć gamoniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak jade do lublina to czuję się jak świnia w chlewie. Wiekszej dziury naprawde nie widziałem. I tylu pojebów to nawet w sejmie nie ma.motórowcy eliminujcie się sami, bede miał po czym na rowerku jeżdzic
Jak masz ryj jak świnia to na pewno tak się czujesz,a a chlew pewnie masz w domu,więc wszystko się zgadza. Sam nie jestem z Lublina,ale niczego złego w tym mieście nie ma. Nawet wstydzisz się przedstawić CHAMIE. Po twoich prostych wypowiedziach,muszę stwierdzić,że chyba urodziłeś się w chlewie i jesteś wredną świnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacper napisał:
Jak masz ryj jak świnia to na pewno tak się czujesz,a a chlew pewnie masz w domu,więc wszystko się zgadza. Sam nie jestem z Lublina,ale niczego złego w tym mieście nie ma. Nawet wstydzisz się przedstawić CHAMIE. Po twoich prostych wypowiedziach,muszę stwierdzić,że chyba urodziłeś się w chlewie i jesteś wredną świnią.
ciebie to chyba matka na raty rodziła, zresztą do dzisiaj je spłaca mały geju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciebie to chyba matka na raty rodziła, zresztą do dzisiaj je spłaca mały geju
Spoko żarcik,ale się uśmiałem. Może Ty jakimś komikiem jesteś? Po twoich postach wnoszę,że szkołę podstawową kończyłeś w trybie korespondencyjnym,ale nie udało się,rodzice stwierdzili,że to nie ma sensu i dali sobie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacper napisał:
Spoko żarcik,ale się uśmiałem. Może Ty jakimś komikiem jesteś? Po twoich postach wnoszę,że szkołę podstawową kończyłeś w trybie korespondencyjnym,ale nie udało się,rodzice stwierdzili,że to nie ma sensu i dali sobie spokój.
do szkoły jezdziłem na motórze na jednym kole, nietstety wywaliłem sie i doznałem złamiania jezyka. Ale juz niedługo kupie sowy nowy motór i bede znowu jedził na jednym kole, tym razem na studia, zaoczne - nie przepuszcze zadnego weekendu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do szkoły jezdziłem na motórze na jednym kole, nietstety wywaliłem sie i doznałem złamiania jezyka. Ale juz niedługo kupie sowy nowy motór i bede znowu jedził na jednym kole, tym razem na studia, zaoczne - nie przepuszcze zadnego weekendu.
Myślałem,że wszelkie wybryki ewolucji były eliminowane w zarodku,ale widzę,że jednemu się udało uciec(szkoda).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kacper napisał:
Myślałem,że wszelkie wybryki ewolucji były eliminowane w zarodku,ale widzę,że jednemu się udało uciec(szkoda).
mam szybki motór i jakoś się udało, mnie nie obchodzą ograniczenia, jezdze 300 a i wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...